Jdi na obsah Jdi na menu
 

!!!!Novinky!!!!

14. 7. 2016

k nám poprvé od zákazníka dorazil vstřikovač s označením 03G130073T(125kW). "Jedná se o náhradu za poruchové 03G130073M(125kW)". U tohoto vstřikovače také bohužel došlo k vyzkratování. Po opravě el.části již vstřikovač závadu nevykazoval. Proto doporučujeme preventivní opravu i těchto vstřikovačů, jelikož k vyzkratování může dojít i u nich. Předpokládám, že tato závada se začne objevovat také u vstřikovačů s označením 03G130073S(103kW) náhrada za poruchové 03G130073D(103kW), jelikož výrobní postup vstřikovačů je totožný. Vzhledem k letité praxi a nulové reklamaci jsme schopni zajistit 100% funkci i těchto z výroby "bezproblémových" vstřikovačů.

Svolávací akce na vstřikovače, která měla tuto závadu zkratu na piezzo elementu vyřešit bohužel nedopadla dle původní představy, proto všem doporučujeme i jako prevenci si nechat opravit el.část prozatím funkčních vstřikovačů. Zajistíte tak bezproblémovou funkci po celou dobu životnosti mech.části vstřikovače.

20.6.2018

Před pár dny k nám dorazila další várka 4ks vstřikovačů z jednoho auta a všechny 4 byly vyzkratované. Nestává se to často, ale i takové jsou případy. Po opravě může opět zákazník vyrazit konečně na dovolenou, nyní už bez obav, že se mu auto někde cestou zastaví.

1.2.2019

Vzhledem k velké poptávce po opravě podfukujících vstřikovačů Siemens, jsme zařadili do nabídky i opravy podfouknutých vstřikovačů Bosch a to jak u 16V, tak i u 8V motorů.

17.4.2019

Včera od nás odjížděla další dvě auta po opravě a zafrézování sedel pro vstřikovače, to vše přímo na autě. U jedné hlavy byl dokonce neodborně "opravený" závit u vstřikovače. Ale není nic, co by nás zastavilo, takže na řadu přišlo odvrtání, řezání většího závitu a našroubování ocelové vložky s použitím speciálního lepidla. Vstřikovač opět drží jak přibitý :o) https://1url.cz/jMDdL

30.5.2019

Stále častěji nám chodí balíky, kdy jsou zákazníci sami proti sobě. Vložit relativně těžký vstřikovač(e) do balíku a jen ho omotat do ubrousku, kdy má možnost vesele cestovat, je docela úsměvné. Může být přepravní společnost jakákoliv, ale u takto "zabaleného" vstřikovače je velké riziko protržení balíku a následného poškození. Proto všechny zákazníky žádám, řádně vstřikovače zabalit do hadru, novin, bublinkové fólie, ideálně pořádně obalit trysku a balík vyplnit čímkoliv, co zábrání volnému pohybu vstřikovače. Přepravní společnosti na toto opravdu neberou ohled a v reklamačním řízení neuspějete. https://1url.cz/0MDdz

6.11.2019

Nově nabízíme odtah vozidel.

Odtah vozidla paušálně do 100km(cesta tam i zpět) ............1500kč.

Odtah vozidla od 100km(cesta tam i zpět) výše ....................15kč/km. 

V ceně je cesta tam, naložení, cesta zpět a vyložení.

Můžeme naložit Vaše vozidlo o max. pohotovostní hmotnosti 2340kg!

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ukázka podfouknutého vstřikovače

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář